Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-10, 11:35   #1533
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A tak z drugiej manki po miesiecznym zwatpeniu filtrowym i odstawieniu wszelakich filtrow w kat; powracam zaopatrzona w filtr Boots's, narazie ciut za krotko go uzywam by oceniac tak na 100% ale jak narazie jets pieknie nawilza, nie bieli, wchlania sie znakomicie, nie zapycha puki co..chyba ideal wytrzymuje caly dzien w swietnym stanie, nie wazy sie, coz chciec wiecej generalnie buzka ladniej wyglada z filtrem i makijazem aniezeli z samym podkladem wiec jesli tak bedzie dalej to bede mu wierna
Jestem ciekawa jak dalej bedzie sie sprawowac u ciebie Boots wiec prosze o relacje . Ja uzywalam przez jakis czas Bootsa ale mleczka do ciala bo porownalam sklady z tym do twarzy i byly prawie identyczne a pojemnosc znacznie wieksza. No i bylo pieknie: minimalne bielenie, super wchlanianie...az tu po tygodniu masa krost na brodzie . Jestem ciekawa czy jednak one sie z tym do twarzy nie mijaja bardziej niz mi sie wydawalo.

U mnie tez bylo chwilowe zalamanie, szczegolnie jak kupilam Avenke do skory tlustej i mieszanej spf40 i okazala sie dla mnie strasznym smalcem i lepiszczem . Na szczescie pozniej byla wyprzedaz w Bootsie i Avenki byly po 50% wiec zaryzykowalam i kupilam krem dla suchej bo to byla jedyny 50+. No i jest dla mnie bombowy mimo ze mam skore mieszana w kierunku tlustej ale czywiscie moje poszukiwania filtra idealnego wciaz trwaja
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując