Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-29, 07:10   #1454
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Dwakolory kuruj się bo jakimi siłami urodzisz Maksia

Kurcze starsznie mi przykro z powodu twojej mamy, trzymajcie się i wspierajcie najlepiej jak możecie.

Ja dzisiaj odebrałam laktator ale jaka historia.

Zajeżdżamy pod dom, google nas prowadziło do celu. Dzwonię do babki czy jej dom z tujami ona tak zaprasza proszę wchodzić tylko się nie przejmować tabliczka zły pies. Widzimy że mąż na podwórku pytam się czy tędy mogę wejść, on kiwa . No to wchodzimy do ganku, mąż po roboczemu bo go wyrwałam z budowy. Dziewczyna nas zaprasza do salonu, pyta się co pijemy. My zdziwko, chcemy tylko laktator oglądnąć, a ta się pyta jaki laktator, myślała że jesteśmy znajomymi męża. No to ja się pytam gdzie jest nr 60? Okazało się że po drugiej stronie ulicy ale za domem jeszcze. W między czasie dzwoni do mnie kobieta od ogłoszenia że coś mi długo schodzi. Ja do niej że prawie herbatę u sąsiadki piłam bo pomyliłam domy.

Ale za 150 zł kupiłam laktator medeli swing
[emoji23][emoji23][emoji23] dobreee! Co się uśmiałam.

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Melduje się po. Dopiero o 21 nas wzięli do sali porodowej. Przynajmniej zobaczyłam jak wyglada [emoji12]
Obrót się nie udał, Mała ma dupkę najwyraźniej za nisko i nie dała się ruszyć. A też nie próbowali niewiadomo jak. Ja w sumie nie patrzyłam ale TŻ mówi że przerażająco to wyglądało.
Co do bólu to spodziewałam się że bedzie znacznie gorzej a było znośnie. Przyjemnie nie było, szczególnie jak dostałam rozkurczowy - dostałam takich uderzeń gorąca że masakra.

Po tym jak odpuścili to poleżałam jeszcze pół godz pod ktg - moje dziecko nie bardzo się przejęło tym że coś od niej chcieliśmy.
Także podsumowując - udałam się na jednodniowe spa do szpitala [emoji3] przynajmniej stwierdzić mogę że jest tu całkiem spoko [emoji4]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie masz sobie przynajmniej do zarzucenia, że nie próbowałaś. Szkoda, że się nie udało, ale widocznie tak miało być. Cesarka nie jest zła. Ja już wygoiłam się całkiem ładnie. Jedyne co to pionizację będę bardzo źle wspominać. [emoji85][emoji87]

A tak wgl to na kiedy planują Ci cesarkę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując