Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-10, 16:18   #739
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
nie wiedzialam gdzie tego posta napisać więc żeby nie zaczynać nowego wątku pisze tutaj przed chwila wrociłam od kosmetyczki byłam na kawitacji ale niestety nie pomogla na moją zanieczyszczoną brode kosmetyczka doradziła mi żebym te miejsca na brodzie przemywała szarym mydłem ... slyszałyście o czym takim ?? ogolnie to moje niteczki w porach są strasznie pozakręcane i głęboko siedzą nie mam na nie rady

muszę cię rozczarować... szare mydło nic tu nie pomoże. to takie najzwyklejsze mydło na świecie, kiedyś tym się właśnie myło, a potem, jak już jakieś kosmetyczne kombinacje zaczęły wchodzić do sklepów, wiele kobiet nieufnie na to wszystko patrząc pozostawała przy szarym, ewentualnie używała go do higieny intymnej, bo w szarym mydle nie ma żadnych podrażniających składników typu konserwanty, zapachy czy barwniki (a przynajmniej kiedyś na tym to polegało. co teraz z tym robią, nie wiem).
ale takie mydło okropnie może wysuszyć skórę... żadne czyścidło w postaci mydła czy żelu tego nie zmyje, jak nawet kosmetyczka sobie z tym nie radzi może coś z zabiegów kwasami by tu prędzej coś zdziałało...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora