Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-11, 08:49   #741
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
dziękuje ci bardzo za odpowiedz ... kwasy stosowałam w tą jesień i zime Effaclar K może za słaby był na moją skóre bo za dużych efektów nie widze i zakończyłam kuracje. Poza tym miałam przesuszoną skóre i ciągle cos wyłaziło. Narazie używam kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci skóra jest bardziej miękka i nawilżona ale niestety ciągle grudki są i co jakiś czas z nim wylazi ..

hmmm... a które kosmetyki dla dzieci? bo ja sama stosuję - np. żel do mycia, oliwkę... ale trzeba uważać, które kosmetyki się używa. dzieci problemów z porami nie mają, więc jakieś trójglicerydy ich nawilżą, a nas mogą zapchać. są w większości kremów dla dzieci. oliwek z parafiną też nie stosuję, bo moja skóra zbyt dużej ilości parafiny nie znosi.
co do effaclar k to trzeba trochę czekać na efekty. ja po paru dniach zauważyłam zmianę koloru skóry na bardziej świeży, ale na tym się skończyło. dopiero po paru miesiącach mogę powiedzieć, że pory się zmniejszyły. z tym że jakichś strasznych zaskórników nie miałam, teraz też trochę mam, ale są mniej widoczne. na poważniejsze zaskórniki może faktycznie jakieś mocniejsze specyfiki potrzebne... poszukaj wątków o kwasach, będzie pewnie coś o smarowidłach i o zabiegach u kosmetyczki/dermatologa.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora