Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Języki obce to nasza pasja i sposób na życie (cz. IV)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 16:17   #38
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języki obce to nasza pasja i sposób na życie (cz. IV)

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Esency, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Zależało mi na opinii kogoś, kto przyjrzał się tej książce przez pryzmat nauki języków obcych. O szarlataństwo autora nie podejrzewałam, po prostu nie wiedziałam czy opisał znane mi już metody nauki czy może coś o czym jeszcze nie wiem. Gdyby było to możliwe to przejrzałabym tę pozycję w księgarni stacjonarnej i nie zawracała Wam głowy
Nie ma sprawy. Wiesz co... najlepiej, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to wpadnij do mnie na bloga, przejrzyj recenzję i w komentarzu wypisz wszelkie wątpliwości - to Ci na nie odpowiem. Dlaczego tak? Bo jak ktoś też będzie się zastanawiał, to wykorzysta to, co razem tam zgromadzimy i może komuś też w decyzji pomożemy.

Zawsze też jak Ci taka opcja nie odpowiada to napisz na priv to odpowiem na wątpliwości, na które jestem wstanie i postaram się coś podpowiedzieć

Tutaj nie ma sensu raczej o tym dyskutować, bo cała reszta neguje książkę, to też bałabym się, że będziemy posądzone o offtop
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując