Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Październik - zoeva, urban decay, too faced, nars, maxineczka,pieczonka , tous i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-06, 15:38   #89
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Przekupka: 160 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Październik - zoeva, urban decay, too faced, nars, maxineczka,pieczonka , tous

Poidełka polecam z całego serca. Straciłam ukochanego kota przez syndrom urologiczny kastratów, a obecny kocio ma epizody z kryształkami w moczu. Z poidełka koty piją dużo więcej. No i tak jak piszesz - koty lubia wodę w ruchu
Ja odratowałam moje stare poidełko - myślałam, że jest zepsute, a okazało się, że trzeba było odkamienić. Stąd mam nowe i zapakowane jeszcze w karton.

Natasha Denona to makijażystka - pojawiła się 3 albo 4 lata temu z Izraela i wstrząsnęła światem makijażowym Robi najlepsze cienie na świecie - wg mnie i 90% youtuberów
Ale te cienie są masakrycznie drogie - ja za jedną paletkę dałam prawie 700 zł (a to było z 50% zniżką na BeautyBay).
Cienie są niesamowite, ale czuje się przytłoczona ich ilością i ja sie nie maluję aż tak kolorowo, więc wykorzystuję tylko ok. 50% kolorów. Na razie ściągnęłam je z wątku, bo moja Córka sobie testuje.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Ok, pomyślę nad paletką do oddania.
Jadore już od piątku nieaktualne Dziś wysłałam paczkę do Wizażanki
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując