Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yves Rocher NOWOŚCI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-05, 22:29   #25
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez vretka
Zdradzisz nam co konkretnie tak Cię rozczarowało? Sama jestem posiadaczką owej karty i chociaż korzystając z rabatów rzadko udaje mi się dostać pieczątkę ciekawa jestem jaką krzywdę wyrządził Ci YR
Karte mam juz dlugo ale rzadko z niej korzystalam bo glownie kupuje z Krakowa z wysylki(w duzej czesci dlatego,ze maja ciekawsze gifty i ciekawsze rabaty,promocje)ale w ostatnim czasie wydalam sporo kasy wlasnie w sklepach i zbieralam pieczatki-tymbardziej ze jedna jest za kazde pelne 25zl i myslalam,ze prezent to bedzie do wyboru....a tutaj okazuje sie,ze maja 3 poziomy i tak na dobra sprawe to tylko wybrane produkty.
Zreszta z oferty jaka Pani YR przedstawila to...wybor byl praktycznie zaden,wzielam ostatecznie wode kolonska Zielona Herbate-tylko jak na moj gust za wydane u nich pieniadze to ta woda w zaden sposob nie jest adekwatna do tego.
Nie chodzi o krzywdeale o to w jaki sposob podchodzi sie do klienta,wiem ze wiecej nie bede zbierac tych durnych pieczatek i wroce znow do wysylki,gdzie duzo szybciej pojawiaja sie nowosci i ciekawsze oferty cenowebo nawet kiedy mam doliczyc koszt przesylki kiedy zamowienie nie osiaga wymaganego pulapu to i tak sie oplaca.
Troche sie zawiodlam tym systemem wynagradzania klienta,bo YR to jedna z moich ulubionych firm i mam tam sporo swoich perelek dlatego pocieszam sie,ze zawsze jest wysylka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora