Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-23, 12:17   #3111
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Niemcy V

Ja tez ogladam malo telewizji, jedynie czasem Tatorta. Przy pracy zmianowej nie da sie ogladac zadnych seriali lecacych w tv w konkretnych godzinach. Sporo ogladalam swego czasu seriali w necie, jak jeszcze mieszkalam w Polsce to bylam stalym bywalcem torentow i piracilam, ale ukrocilam to, bo jak mnie jakis serial wciagnal, to zarywalam nocki a teraz i bez tego jestem czasem zombie, jak musze wstac o 5 rano.


Mam pytanie do osob majacych pojecie o komputerach. Mam od niedawna laptopa z niemiecka klawiatura i nie mam pojecia, co zrobic, zeby moc JEDNOCZESNIE wprowadzac polskie i niemieckie litery. Wiem, ze moge sobie przelaczyc na polska, ale nie chce tego, bo teraz pisze po polsku, a za chwile bede potrzebowac niemieckich znakow i nie chce musiec do tego grzebac w ustawieniach co chwile.
Problemu nie bylo, jak mialam jeszcze lapka z Polski, bo tam moglam wpisywac polskie znaki normalnie znaczy Alt + z,s,o itd, a niemieckie poprzez skroty Alt + skrot z klawiatury numerycznej. Jednak na niemieckiej klawiaturze nie da rady uzyskac polskich znakow metoda Alt + klawiatura numeryczna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując