Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 15:00   #276
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cześć Kobitki i Kamisiu!
Ja też chyba zacznę bywać tylko na tym wątku bo tu można o wszystkim pogadać nawet o zwierzyńcu.

Teraz w kilku zdaniach się odniosę do tego co przeczytałam i oglądnęłam powyżej bo gdybym miała wielocytować to zajęłabym chyba dwie strony wątku...

Otóż też poszukuję brązera który nie ma pomarańczowych barwników, bambus mi nie leży a shiseido luminizing L4 już mi się przejadł i zbrzydł bo jak można kupować trzy razy pod rząd ten sam puder. Chcę czegoś nowego w kolorze czekoladki a nie cegiełki... Gdzięs kiedyś przeczytałam, że czerwone i pomarańczowe barwniki w kosmetykach znikają i wyparowują jako pierwsze ale niesety w przypadku bambusa tak sie nie dzieje i pomarańcz trwa nie zmiennie...

Co do Shimmerków Diora to szczerze zazdroszczę tym którym udało się upolować. Mam Rose Diamonda i jestem bardzo bardzo zadowolona. Po wypłacie przypoluję na Amberka bo śni mi się po nocach

Asiks zmontował pyszny tort!! Gratuluję!! Ja już weszłam w okres czereśniowy, bo kocham czereśnie mniam!!!!
Ja ostatnio na targu kupuję warzywka ( brokuły, kalafiory, karotki, kartofelki, bób), gotuję na parze i podaję z różnymi sosikami, do tego maślanka, sadzone jajo, koperek ,masełko. Rodzina chyba mnie znienawidzi ale ja jestem w swoim żywiole!! Tylko czekam dnia w którym mąż przytaszczy wielką golonkę i ją sobie ostentacyjnie ugotuje i pochłonie w mgnieniu oka...

Co do poczty to się chyba odetkało bo dostałam właśnie aviso na dwie paczki za jednym zamachem!!!

A! jeszcze zwierzaki!!! Macie cudne koty, kocice, psy i psice! Ja mam wyżła waimarskiego co się zowie Bazyli, zdjęcia nie umiem wkelić więc jak przybędzie TZ to go wrobię w tą czarną robotę.

Póki co znikam gotować warzywka na obiad!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora