Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-30, 06:01   #4991
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
Po roku jest MMR a nie 6w1... chyba że macie tą wcześniejszą zaległą jeszcze my wykorzystaliśmy to że zdrowa jest i stwierdziłam że nie ma co czekać, bo później święta, a jednak po tej szczepionce te odczyny poszczepienne mogą wystąpić później, np gorączka po dwóch tygodniach, a nie chciałabym żeby mi to w święta wypadło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A co do prezentów... to znajoma kupiła dla Zosi znikopis ze stempelkami, stwierdziliśmy że dziewczyny się chyba pozabijają o tą zabawkę, więc my kupiliśmy dla Hani może jest trochę za mała na to, ale to bardziej prezent z serii " dla świętego spokoju"[emoji23][emoji23][emoji23] oprócz tego mam zamiar kupić jej grającą książeczkę, bo mamy kilka i bardzo lubi, a bodajże od 4.12 mają być w Biedronce po 24.99zł. Nie wiem może coś jeszcze wymyślę...
Od chrzestnego ma dostać laptopa edukacyjnego.
A poza tym kasę ma dostać bo mąż będzie robił dla nich plac zabaw z domkiem, który stanie u dziadków na działce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to jak to jest ta mmr to z nią chce poczekać do 2 rż, pneumo mamy opoznione, tylko jak mi gadała ta od szczepień to coś gadała 6w1 więc myślałam że to ta. Do 1 rż te 6w1 już zrobiłam. Pneumo miała tylko jedną dawkę i po roku dostanie drugą.

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
U nas zapalenie spojówek plus przeziębienie plus 4 zęby naraz e tym 2 przebite prawie

❤Krystian 20-11-2008 👦
❤Mikołaj 16-10-2016👶

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Ktoś pobije? Mam dość. Mikołaj właśnie przy cycu usypia po wielkich wrzaskach. Nie mam pojęcia jak mam mu maść w oczy wsadzić 😨😨😨😨😨😨😢

❤Krystian 20-11-2008 👦
❤Mikołaj 16-10-2016👶
O kurde, to masakra z tymi chorobskami 😥

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
MEGILLA Puk puk? Już nie wiele postów zostało do 5 tys. Założysz nowy wątek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Megilli to już cały miesiąc tu nie widziałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora