Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 09:44   #736
jasmin000
Przyczajenie
 
Avatar jasmin000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Po prawie miesiącu od pierwszego zabiegu powiększania ust, wybrałam się na kolejne dostrzyknięcie kwasu.
Niestety za pierwszym razem nie do końca udało się zlikwidować asymetrii, którą miałam.
Wybrałam tą samą klinikę w Krakowie, tą samą Panią Doktor i ten sam preparat ( Nuevia Intense Lips). Kupiłam całą ampułkę, jednak Pani Doktor nie zużyła jej całej (zostało jakieś 0,1 mln, może 0,2). Powiedziała, że już wystarczy tego kwasu i że uzyskałyśmy efekt o jaki nam chodziło
Teraz jeżeli będę chciała utrzymać efekt, mam się pojawiać co jakieś 10 miesięcy - rok, ale ponoć usta i tak już nigdy nie wrócą do stanu wyjściowego i zawsze już będą lekko powiększone, nawet gdy cały kwas już się wchłonie.
Na razie Pani Doktor powiedziała "stop" i bardzo mi się to spodobało, widać że wie co robi

Na razie jestem opuchnięta, górna warga twarda i standardowo bardziej opuchnięta niż dolna. Ale przynajmniej nie mam siniaków nad wargami jak za pierwszym razem.
Wydaje mi się, że wszystko jakoś lepiej zniosłam, chwilka bólu i po sprawie.

Jestem zadowolona. Dodam zdjęcia gdy zejdzie mi opuchlizna.
Mialam powiekszane usta tym samym preparatem co Ty. Jestem 3 dobe bo zabiegu i mam problem z usmiechaniem sie, mam wrazenie ze kwas zastygl mi w jednym miejscu Mozesz powiedziec czy tez tak mialas? Po ilu dniach usta wygladały jak jak powinny? Szczerze mowiac aktualnie efekt mi sie nie podoba lekarz powiedzial ze po tygodniu wszystko zejdzie i usta beda takie jak maja byc. A ja mam wrazenie ze usta sa za duzejak dla mnie i wygladam jak kaczuszka
jasmin000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując