Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-14, 21:30   #1543
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Sądzę, że już się więcej na limitowanki nie skuszę. A jeśli już na cokolwiek to sięgnę raczej po wodę toaletową a nie kosmetyki pielęgnacyjno- myjące.

1. Kremy do rąk i mleczka- porażka, przesuszają, podrażniają.
Zwłaszcza Owoce Leśne, w drugim tygodniu stosowania skóra zaaregowała zaczerwienieniem, pieczeniem, świądem. Nawilżenia brak.
2. Żel Owoce Leśne co prawda nie zrobił większej krzywdy, ale zapach jest tak nietrwały, że nawet pod prysznicem go nie czuć.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

3. Krem do rąk Wanilia, przyznam, że zapach nawet mi się podobał, śmietankowo, waniliowo, kokosowy, miękki, ale właściwości pielęgnacyjne kremu są zatrważająco słabe.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Żałuje, bo pierwsze wrażenie (niuchy) było pozytywne.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora