Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-25, 16:25   #3625
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 3

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
propos uczelni to poproszę dziś o kciuki, zdaję prawo cywilne
A ja pięknie oblałam, jako jedyna w mojej grupie nic nie umiałam, wstyd, ż eszkoda gadać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przesyłka nie doszła, więc obawiam się, że jednak ją zgubili.
Moja od Hexx też nie doszła, pójdę na pocztę dziś ale cos mi się wydaje że od paczek jets druga poczta cholernie nie po drodze
Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Mój futrzak właśnie drzemie na oparciu kanapy i wygląda tak uroczo... Ale jak tamten kot wisiał na oknie?!
Normalnie- brzuszek i tylnie łapki na dachu, przednie na framusze okna i łepek w pokoju
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A propos cykania fotek, widzę, że rzyrafka już wrzuciła foto pigmentów Bourjois, a ja dopiero wczoraj miałam możliwość obejrzenia ponownie tych malowanek... stąd też brak wieści, rzyrafko, na temat odcienia czerwieni przepraszam ale widzę, że tak czy inaczej kupiłaś, mimo że mi wydaje się ona chłodna
A jednak jest ciepła na mnie i ten róż mi też pasuje fotki:
teraz tylko muszę dokupić do tego błyszczyk burzuja 3D cocktail 27 fotki były robione zanim tint się wchłonął, potem usta są matowe, ale trwałość jest świetna, do tej pory nie moge zmyć różowego (no, trochę już zeszło) a malowałam się 3h temu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


DOSTAŁAM TĄ PRACĘ!!


gratulacje
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
ps.dostalam smsa od sephory znizka -20% od 26 do 29.Ktos chetny?
Ojej, być może ja ale jeszcze nie teraz
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ten ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ to fajny jest
Ojej, nowa akcja?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora