Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z CELLULITEM w miesiąc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-26, 20:17   #284
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Kochana a co Ty dajesz pod ta folię? Bo chyba zgubiłam trochę temacik? I jak dużo w niej spędzasz czasu?
aktualnie pod folię smaruję się najpierw balsamem ujędrniającym St. Ives, a potem antycellulitowym Soraya.
Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem tu nowa na tym wątku. Nie mam co prawda problemu z cellulitem, chociaż wydaje mi się czasami, że zaczyna mi się 'tworzyć' na pupie :P
A jak nie to i tak lepiej zapobiegać niż leczyć

Znalazłam w starej już gazecie artykuł o cellulicie i chciałam się z Wami nim podzielić
Wiele z tych rzeczy, które przepiszę zapewne już wiecie, ale myślę, że nie zaśmiecę Wam tym wątku, jak co to bić
dobrze, że bierzesz się już teraz, bo ta zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć, to najlepsza metoda

dobre te rady, chociaż o tej 10tce już słyszałam. techniki uciskowo-masażowe za to będą bardzo pomocne, dzięki.

u mnie coraz lepiej.
zmieniłam dietę - jem regularnie, bez jedzenia na mieście, nie piję gazowanych napojów, nie jem słodyczy, nie solę, piję duużo wody (minimum 2 litry dziennie). codziennie sporo ćwiczę, smaruję się balsamami, robię zimne prysznice i cellulit znika!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora