Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z "idealną pracą"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-03, 14:08   #10
Loristax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Dot.: Problem z "idealną pracą"

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Myślę, że częściowo przyczyną frustracji może być tracenie czasu na social media. To na dłuższą metę nic do naszego życia nie wnosi, a sprawia m.in. że mamy poczucie stagnacji w naszym życiu bo życie innych, które jest na pokaz wydaje się nam bardziej ekscytujące. Ja osobiście social media unikam jak ognia. Jeśli do czegoś mi kiedykolwiek będą potrzebne to ewentualnie do zrozumienia jak je wykorzystać statystycznie w ramach big data albo do działań marketingowych. A tak to w życiu prywatnym szkoda mi na takie coś czasu. Bo co mi przyjdzie z oglądania zdjęć np. słodkich bobasów koleżanek? No nic. Jedynie co to jak ktoś ma zaznaczone urodziny dziecka w kalendarzu to taka informacja może mi się przydać, żeby np. nie zapomnieć o urodzinach jakiegoś malucha w rodzinie.
Myślę że masz rację w 100% z tymi social mediami! Bardzo trafny i wartościowy komentarz. Nie pomyślałam o tym wcześniej. Rzeczywiście tracę ogrom czasu na coś takiego, choć może niekoniecznie na bobasy, ale ogólnie przewijam żeby zobaczyć czy coś nowego się pojawiło - z nudów! Mnie nawet nie obchodzi to tak bardzo jak po prostu szukanie zajęcia. Czasem gadam z kimś kto akurat jest dostępny. A tak to scroll, scroll...
Loristax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując