Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostateczny wybór stroju na wesele !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-27, 18:33   #5
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Ostateczny wybór stroju na wesele !

Cytat:
Napisane przez kirsza Pokaż wiadomość
Po wielu wahaniach i w sumie dzieki Wam kupilam cos innego na wesele i teraz juz ide w tym nie ma odwroru, trzeciej kreacji nie kupie...
W ogole co sadzicie o tej sukience??
Mam duzy biust wiec mysle ze gora lezy ok

Tylko, ze nie wiem jakie mam dodatki do tej sukienki ubrac?
Wydaje mi sie ze srebro nie pasuje..a zlota nie mam bo nie nosze. A moze cos innego?


Jakie buty? Chyba lepsze do niej czarne prawda?
Uważam, że zrobiłaś bardzo dobrze W tej sukience wyglądasz kobieco i ... młodo Osobiście, nie kupiłabym takiej sukienki na wesele (preferuję sukienki typowo okazyjne, weselne), ale na co dzień czemu nie Oczywiście mój ewentualny wybór to kwestia stylu, więc nie uważam, że założenie takiej sukienki, w której na prawdę ładnie wyglądasz, będzie klapą. Wręcz odwrotnie, mając w pamięci kostium, który zakupiłaś początkowo na tę okazję, jestem przekonana, że zrobiłaś bardzo dobrze, kupując tą sukienkę Srebro zupełnie mi tu nie pasuje , kolorystyka sukienki wymaga "złota", i tak jak napisała Papiszynka dzisiaj tanio kupić pozłacaną biżuterię to nie problem, i nie zbankrutuje się Na szyję proponuję coś delikatnego - wszak dekolt w szpic raczej tego wymaga, może jakieś kolczyki do kompletu. Buciki i torebka czarna.

Wspaniałej zabawy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując