Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-27, 20:50   #357
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Slim Fast- koktajl wspomagajacy odchudzanie w Wielkiej Brytanii- prosze o rade:

Jakies 7-8 lat temu chyba moj dziadek pil te koktaile , wtedy one kosztowaly dosyc duze pieniadze i pamietam ze byl bardzo niezadowolony i rozczarowany bo wydal na nie kupe kasy a nie schudl nic
Ja chcialam sprobowac jakies dwa lata temu ze Slim Fastem ale znajoma mi powiedziala ze ponoc byla jakas afera i ze w jakiejs partii tego specyfiku znajdowaly sie jaja tasiemca ... jak to uslyszalam to mi przeszla ochota na eksperymanty

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
A u mnie stoi taka puszeczka w razie czego Czasami "budzik nie zadzwoni" i wtedy mam malutko czasu więc na szybciutko wypijam go na śniadanie, ale muszę powiedzieć szczerze, że szybko odczuwam po nim głód i faktycznie jego skład nie jest zadowalający Moja znajoma pije również koktajl proteinowy, ale innej firmy. Za puszkę 20 porcji płaci 60 euro i chwali go niesamowicie, zawiera dużo błonnika, ale cena nie do przyjęcia hehe.
wiesz moze jakiej firmy i jaki dokladnie jest ten koktail ? chetnie bym sprobowala
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując