Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eksperymentalny wątek polityczny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 17:33   #316
Natcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 110
Dot.: Eksperymentalny wątek polityczny

Ironia bo żaden serial przed 22 nie pokazuje scen seksu, więc jak twoim zdaniem mieliby to pokazać? opowiedzieć o tym? seks ze zwierzętami też sie zdarza i też nie pokażą, no błagam, bądźmy poważni

Ja tylko wytykam hipokryzję co do ukazywania "równości", bo są i źli homo i źli murzyni a czasem nawet oni są rasistami wobec białych, również są źli uchodźcy i imigranci. Zakładam, ze w serialu, o ile przedstawią ten temat bo gdzieś wyczytałam, że to fejk - znajdą się również inni muzułmanie, którzy będą dobrzy, nie sądzę, ze pokazaliby tylko tego, jednego, jedynego muzułmanina a wokół niego sami katolicy, na pewno miałby jakieś swoje środowisko i pokażą jego bliskich, sąsiadów, współwyznawców aby choćby znaleźć zamachowca.

Nie wiem czy widzisz różnicę między przedstawicielem konkretnego kraju a konkretnej religii - w liczbach ogromna, ale mniejsza; zdaję sobie sprawę, że takie seriale powstają, może niekoniecznie o polakach ale ogólnie o imigrantach z biedniejszych państw, trudno, skoro ich to bawi u nas (i nie tylko) też panie ze wschodu w serialach/filmach są sprowadzane często do roli prostytutek, ewentualnie tępawych sprzątaczek a faceci to gangsterzy i złodzieje.

Niestety ludzie boją się uchodźców (a raczej imigrantów zarobkowych) i tego już raczej nic nie zmieni, żadne ocieplanie wizerunku, bo mieszanie się tych kultur nie prowadzi do niczego dobrego, co pokazują inne kraje, tak już będzie. A pokazywanie dobrego uchodźcy też raczej nastawienia nie zmieni, tylko wzbudzi śmiech.
Natcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując