Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2017
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-28, 09:45   #4925
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, to na pewno się nie śpi dobrze w takiej temp. Mój mąż czasem też tak napali w piecu to wytrzymać nie można. Rozszczelniam okno wtedy. Prawdę mówiąc to nawet w ciągu dnia przy tej temp. jest mi za gorąco w domu.
Fruktola, dzięki, jest znacznie lepiej. Nie boli mnie cała pierś tylko sama brodawka trochę kłuje i jest wrażliwa, ale może za bardzo manipulowałam przy niej.
Pantera, dziękuję za opis. Sama nie wiem co robić. Chyba zostawię w spokoju i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Najwyżej spróbuję rozgrzewać przed karmieniem. Jak zacznie mnie znów boleć i zrobi się twarda to chyba udam się do szpitala. Podobno jest tam ktoś w rodzaju doradcy laktacyjnego.
Jeśli chodzi o indukcję to mamy płytę Amica od 5,5 roku i dwa razy się "zawiesiła", a konkretnie to dwa palniki przestały działać i pokazywały błąd. Naprawiła się sama po odłączeniu bezpieczników.
Interewcia, ja mam 3 szybkowary i też uwielbiam. Mam duży Fagor i jest fantastyczny i komplet czeskich Profi. One już nie są takie super, bo np. nie mają regulacji mocy, ale korzystam ze wszystkich. Najbardziej są pomocne przy gołąbkach i fasoli.
Youan, dzięki za info o wyprzedaży w Pepco. Aż pójdę jutro u siebie z ciekawości Co do kp to nie boisz się, że zmiana na mm nic nie da i jeszcze będziesz musiała w nocy rozrabiać mieszankę? Choć wiem jak to jest kilkanaście razy się budzić... Dziś tak miałam

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Interewcia, a na co te badania kału? Znaczy co mają wykryć?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora