Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-04, 06:46   #1068
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mimiczka Pokaż wiadomość
Poweidziała też, że problemy z regeneracja skóry wynikają z brku kwasów omega i jeszcze jakiś tam ochronnych (jeść dużo ryb). Do łykania na wzmocnienie skóry WIESIOŁEK.
Rzeczywiście coś tu może być na rzeczy Ja ogólnie mało kwasów omega dostarczam organiznowy (może stąd ta wolna regeneracja naskórka). Coś mi się wydaje że trzeba będzie się przejść dzisiaj do apteki i poszukać uzupełnienia diety. No i rybki zacząć kupować

A tak myśląc o tym wszystkim to ja w sumie dzięki tym nieszczęsnym nogom plecki sobie wyleczyłam Robię już dłużyszy czas peeling (przy okazji całe ciało) i na plecach przestały mi nieposdzianki się pojawiać. Więc chociaż na coś się to zmaganie z nogami przydało

I chyba rzeczywiście pozostaje nam dbać o to by nic nowego nie narobić sobie na nogach... a z pozostałościami czekać aż samo zejdzie.
Za to mam cichutką nadzieję, że za rok będę się Wam mogła pochwalić się zdjeciem siebie w krótkiej spódniczce....
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując