Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-04, 19:09   #3319
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Popieram Susanne nie chodzi o ilosc tylko oto,co jest potrzebne i co lubimy wykorzystywac w makijazu

Moglabys zrobic wyrazniejsze zdjecie tych zieleni Inglota?bo to chyba taki kolor jak szukambede wdzieczna
prosze, staralam sie, zeby bylo wyrazne

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość

Justynko zbiór skromny ale bardzo fajny. Co powiesz o pudrze Kryolan? Faktycznie taki dobry?? Fajne cienie Manhattan
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aha mam pytanie jak sprawuje się puder Kryolan?? Nie bieli za bardzo, jest niewidoczny, jak matuje??
Mam go dopiero od trzech dni, ale jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Choc mam ciemna karnacje nie bieli, dociskam go puszkiem, ladnie sie stapia ze skora. Co do matu, to ciezko mi powiedziec, bo na warstwe tego pudru nakladam inny puder matujacy, nadajacy kolor. Takie dwie warstwy pudru matowia mnie na ok 4 godz, co jest wyczynem, bo mam potwornie tlusta skore. Sadze, ze to Kryolan przedluza mat, bo wczesniej uzywalam samego pudru tego co nakladam na K. i matowil mnie na ok godz. Puder nie podkresla suchych skorek, wyglada naturalnie, ladnie wygladza cere, nadaje jej zdrowy wyglad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (36,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (69,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (39,7 KB, 28 załadowań)
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora