Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-08, 19:12   #36
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja powinnam mieć paletke dzis, ale minełam sie z kurierem A jutro znowu mnie nie bedzie raczej w godzinach, kiedy zaszczyca mnie ups, wiec chyba dopiero poniedziałek

A ta złota paletka rozświetlaczy nie bedzie za ciemna? Bo jak widziałam zdjęcia, to nie bardzo ją sobie na bardzo jasnej cerze wyobrażam.
A moze jednak jutro jakimś cudem dasz radę odebrać. A nie może Ci kurier zostawić u sąsiada ewentualnie? Ja mu dzisiaj powiedziałam, ze jakby mnie nie było w poniedziałek, to niech i sąsiadki zostawi

Miałam takie obawy, jak szłam testować, ale nie potwierdziły tego Jestem jasna, a nie sa za ciemne na mnie. I na zywo nie są takie ciemne jak na niektorych zdjęciach to widać. Ale lepiej zmacać stacjo, jak sie ma wątpliwosci. Ja bym jej w ciemno nei wzieła bez macania.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Doszłam do wniosku, ze najladniejszy chyba solo na ustach z tych wszystkich i juz ani troche nie zaluje, ze wziełam ten a nie Pinkt Trip
Space Bubble tez mi sie podoba i Queens Violet

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Będę czekała na recenzje Zdrowy rozsądek mówi mi, żeby odpuścić
Aczkolwiek moja recenzja raczej nie będzie jakas odkrywcza ponad to, co napisałam, bo cienie maca znam i bardzo lubie, patrzac na kolory i swatche wiem, ze będzie delikatna, ale bede ja laczyla z Semi Sweet i wtedy i mocniejsze makijaze będa

A jak tam Paramount?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując