Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-08, 21:27   #44
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Cori pięknie dziękuję na stronie niemieckiej jest minus 30% to poczekam aż u nas też będzie i kupię.
Nie ma za co

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie tez lubię cienie MACa, kolorki mi się podobają, ale jednak mam wewnętrzną blokadę, ze za rzadko będę jej używała

Paramount jeszcze nie mam, ale jest na liście Na razie czekam na Good health
Ja mam tyle cieni, że dozywotnio ban powinnam mieć, nie wspominając o blokadzie, czy kacu zakupowym, a mimo to, jakos zawsze mi wpadnie coś cieniowego z nowosci w łapki

A, czyli w planach na przyszłość masz ja

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie bij

Nieee, czekam na promo jakieś. Podobno można zamówić w jakiś sposób z 20% rabatem, ale nie wczytywałam się hmm...

Ja mam właśnie, ale nie chcę dublować


No jakoś lipa z promocjami ostatnio u nich.
A o tym czytałam, ale to nie samemu sie dostaje 20%, tylko kolezance, której się poleci ich ofertę, dostaje 20%, a Tobie wtedy daja 10% Mało tego, kod który sie dostanie trzeba w 48h wykorzystać, phi

No kolorystycznie podobienstwo jakies tam jest, nudziaki, brzoskwinie, etc ale jednak inaczej wypadaja w makijazach obie paletki, z tego co na YT polookałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując