Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-10, 11:07   #1493
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
"Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ...."

To tylko pokazuje do jakiego stopnia są zagubieni w czasie i przestrzeni
Zwyczajnie nie panują nad tym wszystkim. Ze sprzedażą internetową zostali daleko w tyle za innymi a teraz nerwowymi posunięciami próbują nadgonić stracony czas, co skutkuje jeszcze większym nagromadzeniem błędów, zamieszania, niekompetencji i dalszą utratą klientów.

Oczywiście na plus dla sklepu, że myślą o poprawieniu funkcjonalności, o zwrotach, o systemie sprawdzania dostępności towaru, tylko.... TYLKO... aż się boję jak zaczną to wdrażać Bo jeżeli będą to robić jak dotychczas to czeka nas niezły bałagan.
A pomyślcie co czują pracownicy jak normalnie są kolejki do kas a tu jeszcze zwroty, szukanie paczek itd nie uwierzę póki nie zobaczę

A jeżeli chodzi o 3.90 to jak zamawialam z kodem dd to nie pobierali, a jak bez dd to pobierali. Nawet to logiczne moim zdaniem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2018-02-10 o 11:12
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora