Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-07, 13:40   #441
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetna ilość sama bym chciała mieć taki zbiór
Sensibio gości u większości z Was.. tak dobry jest ten micel?
jaki jest Anthelios w tej postaci? (używam fluide extreme)
Ciezko bylo sie powstrzymac od zakupow i zuzywac zapasy, w dodatku czesto nielubioanych kosmetykow, ktore sie dostalo Dobilam jednak do mety i w nagrode urzadzilam zakupy
Micel Sensibio H2O rzeczywiscie godny miana KWC, ja go uzywam do zmywania oczu lub calej twarzy po nocy - jest to jedyny preparat, ktory mnie nie szczypie w oczy dlatego jestem mu wierna, nawet nie jestem w stanie powiedziec, ktora to butla ale pewnie fyfnasta
LRP Creme Fondante - jedyny filtr jaki trawie, bo nie zawiera alkoholu i daje sie u mnie wklepac bez przeszkod, oczywiscie cos tam zapycha ale mniej niz inne wynalazki. Postac dosc lejacego kremu, do tego musze przyznac, ze lubie jego zapach, taki czysto filtowy ale bez tych okropnych oparow procentow

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
(bo Topialyse jest skreślany głownie za chemiczny zapach/brak zapachu co mi akurat nie przeszkadza).
vril
Bardzo przyjemny dla oka zbiór. Ilość godna pozazdroszczenia.
Widzę, że przypadły Ci (a raczej Twojej skórze) do gustu kosmetyki AA.
Zauważyłam Tonik antybakteryjny z kwasem azelainowym. Uwielbiam AD i Skinorem, ale nie miałam pojęcia, że istnieje tonik z tym kwasem. Nigdy nie przyglądałam się kosmetykom AA więc nie jestem rozeznana w ich ofercie. Właśnie znalazłam go na KWC, ale nie ma tam Twojej recenzji.
Opisz, proszę, wrażenia z użytkowania tego toniku.
Wtrace swoje trzy grosze na temat Topialyse. Zapach rzeczywiscie chemiczny ale nie omdlewajacy, gorzej, ze sam zel jest dosc tepy, prawie wcale sie nie pieni (ja uzywam gabeczki do mycia twarzy i wiekszosc preparatow fajnie sie na niej pieni, do tego wmawiam sobie, ze uskuteczniam tym samym masaz i scieram martwe komorki lepiej niz samymi palcami), ciagle sie czulam po tym zelu niedomyta. Przez pierwszy tydzien wysuszyl mi skore na policzkach ale potem juz cera sie przyzwyczaila i bylo Ok ale zakupu zaniechalam (mialam spora odlewke) ze wzgledu na to uczucie slabego oczyszczania. Jezli chodzi o zel z podobnej kategorii to polece LRP Toleriane, zdecydowanie lepszy od Topialyse.

Serie AA to moje najnowsze odkrycie
Nie umiescilam jeszcze recenzji na KWC (ale zamierzam), bo stosuje od niedawna, jak zuzyje po dwa opakowania wszystkiego to cos naskrobie
Na wstepie moge tylko rzec, ze AA Therapy Tradzik...
zel - pachnie jak ziola prowansalskie dobrze sie pieni, dobrze zmywa makijaz i filtry, nie wysusza, a nawet pozostawia jakby nawilzajacy filtr, nie podraznia i nie mam po nim czerwonych plam na twarzy.
tonik - troche sie klei, nalozony na niego DDMG troche sie swieci, co jest dla mnie zaskoczeniem ale bez dramatu. Dlugo nie uzywalam tonikow, bo stosowalam zel typu 2 w 1 i przeszkadza mi teraz ta dodatkowa warstwa ale to kwestia przyzwyczajenia, dam znac jak sie sprawuje gdy pouzywam dluzej. Podraznien nie stwierdzilam.

P.S. Ciesze sie, ze wrocilas, rzeczywiscie widac bylo Twoj brak na Wizazu. Pojawia sie nowe makijaze na MM?
vril jest offline Zgłoś do moderatora