Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham Lancome!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 14:30   #1066
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Kocham Lancome!!!

Moimi faworytami w ofercie Lancome są boskie Juicy Tubes Do niedawna nie byłam do nich przekonana (nie trafiłam z kolorem), ale teraz już stały się moimi ulubieńcami Trochę się już ich u mnie przewinęło więc mogę się podzielić spostrzeżeniami na temat poszczególnych wersji Ponadto od niedawna jestem posiadaczką absolutnie obłędnie pięknego setu Holiday Set 2007 z ośmioma (!) JT po 8ml Wklejam zdjęcie
  • Fancy Turquoise (linia Cherie) - z niego nie byłam zadowolona. Dawał bardzo chłodny kolor, sine wykończenie z migotliwymi drobinkami. Piękny w wieczorowym, sztucznym świetle - w dziennym niewypał.
  • Dragee (Pop) - w tubeczce biały a na ustach prawdziwy magik Daje chłodny efekt rozjaśnienia ust z różowo-fioletowawą poświatą i pachnie gumą do żucia
  • Bubblegum (Pop) - kolor można stopniować, ale genralnie jest to żywa, intensywna fuksja. Zapach cukierkowy.
Reszta to set (opisuję kolory i zapachy od prawej do lewej )
  • Pure (Jelly) - przezroczysty, dający efekt baaardzo intensywnego nabłyszczenia typu tafla wody. Bardzo wygładza powierzchnię ust i pachnie różaną marmoladą rodem z pączkowego nadzienia
  • Fruity Pop (Smoothie) jaśniutki, cukierkowy róż z całą lawiną ciepłoróżowych migotliwych drobinek. Pachnie owocową gumą do żucia.
  • Hallucination (Smoothie) cielisty beż z kroplą kawy z mlekiem z połyskującymi złocistymi drobinkami. Pachnie jak owocowy żelek
  • Pink Horizon (Smoothie) daje efekt holograficzny, zmieniający się w zależności od kąta padania światła - jest beżowy, złocisty, pomarańczowy, zielonkamy, rdzawy, ma miedziane drobinki i wywołuje jednoznaczne skojarzenia z kolorem nieba podczas zachodu słońca Pachnie gumą do żucia.
  • Miracle (Jelly) - kolor słodkiego, dziecinego różu ze srebrnymi i różowymi drobinkami. Pachnie pianką Marshmallow.
  • Magic Spell (Jelly) - róż przełamany rozjaśnionym sokiem z wiśni z milionem złotych drobinek. Pachnie jak jogurt wiśniowy.
  • Cherry on Top (Smoothie) - transparentna, ciepła czerwień czerwonej porzeczki z niedużą domieszką złotych drobinek. Pachnie melonem.
  • Hot Date (Smoothie) - niełatwy i bardzo wymagający kolor. Kryjący, karminowo-wiśniowy z malutką domieszką gorzkiej czekolady, połyskujący na rdzawo-miedziany kolor. Daje efekt holograficzny, nasycony, minimalnie drobinkowy. Pachnie melonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome_8juicy_tubes3[1].jpg (122,9 KB, 106 załadowań)
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując