Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 15:36   #1516
Majka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 44
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dzięki śliczne marea, będę testować w obrębie danej firmy.

Cytat:
Napisane przez sombrinha Pokaż wiadomość
A tak wracajac do tematu to zakupilam tylko Ystheal+, nie stosuje nic inwazyjnego - jeszcze Wiekszosc czasu spedzam w pomieszczeniu a zreszta, jak sama wiesz, ostrego slonca to i tak w tym kraju zbytnio nie uswiadczysz. Tak wiec mam Ystheal+ na noc na zmiane z irysem, brakuje mi czegos na dzien.
Tak sobie Ciebie zacytowałam, bo widzę, że też zaczynasz przygodę i kwasy odstawiasz do jesieni. Ja jednak przekładam je na po lecie razem z retinoidami - z uwagi na wcześniejsze rady i to, że u nas raczej słońce mocne. Wystarczy mi teraz sama pielęgnacja na bazie Active C i nawilżaczach oraz maseczkach? Poświęcę czas na szukanie odpowiedniego filtra i uproszczenie make'upu, zgłębianie wiedzy BU i wprawki z mieszaniem mikstur.

Co do mikstur: kwas hialuronowy odstrasza pierwszym członem nazwy, ale myślę sobie, że mogę go stosować, jako neutralny nawilżający dodatek do kremów itp: "Chemicznie nie jest wbrew nazwie kwasem lecz biopolimerem. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry." Hydrolaty też są łagodne?
Majka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując