Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 14:16   #602
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jkto poleca brac 3-4 tabletki dziennie Salfazinu

bez konsultacji lekarskiej to totalne wariactwo...

jedna dziennie wystarczy, tak jak zaleca producent.

jezeli chodzi o zaskorniki, to nie wydaje mi sie aby suplementacja olejem z ogorecznika mogla pomoc.

kwasy omega 3 i omega 6 czesto sa wybawieniem dla osob z sucha, luszczaca sie skora. dla alergikow, atopików, osob z trudnogojącymi sie ranami, trądzikiem rozowatym.

u osoby ze sklonnoscia do zaskornikow i krostek po takiej suplementacji czasem jest jeszcze gorzej, skora przetluszcza sie jeszcze bardziej, stad wiecej zaskornikow.

ja bym Ci proponowala przyjrzec sie swojej pielegnacji. moze jest po prostu zbyt agresywna, podrazniona skora wlasnie tak reaguje: pojawia sie jeszcze wiecej zmian skornych

a ten krem Daxa- ma niestety w skladzie jeden klasyczny zapychacz, ktory u wielu osob powoduje wysyp krostek i zaskornikow, jezeli na policzkach tez sie czasem cos pojawia to radzilabym sie rozejrzec za innym
Tak, postanowiłam trzymać się ulotki, a nie porad innych i biorę jedną tabletkę salfazinu. A w aptece powiedzieli mi, że mogę brać i salfazin i vitapil jednego dnia, ale np vitapil rano, a salfazin wieczorem, tak więc odstęp między jednym i drugim, w moim przypadku, to przynajmniej 12h

Na policzkach nie pojawia mi się nic, skóra tam jest czysta i dax nie pogarsza jej stanu. Łykam Dromin, Salfazin, tabletki Bratka i Biogal od ponad tygodnia, jakieś 10 dni i już widzę delikatną różnicę. Cera na czole i nosie poprawiła się i mam nadzieję, że dalsza kuracja przyniesie efekty jeszcze lepsze
Najważniejsze, żebym nie ingerowała w skórę i nie wyciskała krostek, co niestety często mi się zdarza Ale teraz jak tylko coś mi wyskoczy, to naklejam plasterek i zostawiam to miejsce w spokoju
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując