Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 20:10   #58
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Wiem, ze Zlosliwiec w pewien sposob zabezpieczyl nasze fotki umieszczane na WIZAZU przed takimi "niepowolanymi rekami" (pfuj, zapachnialo "stolem z powylamywanymi nogami" ), ale nie zbiegajmy z tematu - to jest, ze fotek nie moze ogladac uzytkownik niezalogowany na Wizazu. Hmm, ciekawam, czy daloby sie cos takiego zrobic, zeby wogole nie bylo mozna pobierac zdjec z Wizazu, albo chocby z MOICH MAKIJAZY, albo taka funkcje zrobic, czy sie zgadza czy nie na pobieranie fotek. No ja wiem, niby umieszczajac fotki w necie automatycznie zgadzamy sie na ich wykorzystanie, ale... chyba musza byc jakies granice, przepisy, hmm...
Zgadzam sie w 100%ach. Niestety problem nie dotyczy tylko MM ale i 'fryzjerki', 'wizazyski' gdzie czesto zobaczyc mozna np. niekompletnie ubrane cale sylwetki dziewczat, ktore prosza o porade w sprawie metamorfoz itd. Na MM przewaznie sa tylko twarze, ale i to nie powinno byc wykorzystywane.
Zgadzam sie tez z Tanzanit ze czesto i my same wykorzystujemy zdjecia (oczywiscie majac inne intencje) np. modelek albo zagranicznych 'wizazanek' (chodzi mi o nie-polskie fora).
Wlasciwie umieszczajac tu zdjecia liczymy sie z tym, ze ogladaja je nie tylko ludzie, ktorzy sie 'demaskuja' i nie mamy pewnosci co z nimi robia, ale jesli same o siebie nie zadbamy to nikt tego nie zrobi. Warto wiec pomyslec o jakischs zabezpieczeniach.
Teraz, kiedy uswiadomilam sobie to wszystko ciesze sie, ze moj aparat nie robi (lub ja nie umiem zrobic) wyraznych fotek, bo pewnie bym zaszalala... a nie chcialabym kiedys przypadkowo znalezc swoich zdjec gdzies w nieznanej odchlani Internetu...
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując