Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-16, 14:53   #30
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co was ostatnio naprawdę zachwyciło??

Kiedyś miewałam takei iluminacje, teraz coraz rzadziej. Pamiętam dokladnie moment jak powąchałam czarne klasyczne Coco - zauroczyłam się tak, że po prostu musiałam je mieć. Identyczną sytuację miałam z Dolce Vitą, Champs Elysees. Wiele z moich starych fascynacji minęło bez echa, nie noszę już Classique Gaultiera choć byl to kiedyś mój signature scent. Pamiętam moment jak wywąchalam na koleżance Eden Cacharela - musiałam go miec, od razu, teraz, zaraz! Powtórzyłam ten zapach niedawno, ale niestety, średnio mi się go nosi, być może powędruje na stragan...
Było w moim zyciu trochę trudnych miłości - Le Feu, Eau du Soir - przyciągały, ale trzeba się było ze sobą oswoić

Tak naprawdę ostatnio najsilniejszym zauroczeniem dla mnie było The Parfum Ch. Jourdana 2 lata temu - zapach w sumie niespecjalnie oryginalny czy odkrywczy, ale zauroczył mnie tak silnie, że po dziś dzień uważam go za najlepszy zapach ostatnich lat (pewnie duża zasługa reklamy, która obwieściła The Perfume najseksowniejszym zapachem świata). Z perfumeryjnych nowości nic mnie w równym stopniu nie zachwyciło, choć przyznaję, bardzo spodobał mi się Angel Lily
W kategorii zapachów innych przeżyłam prawdziwy wstrząs i żądzę wejścia w posiadanie od zaraz - było to Ambre Sultan Serge Lutensa. Ten jest już mój - następny na liście jest Luctor et Emergo POTL.
Właśnie przypomniałam sobie, że jest zapach, który ostatnio wzbudził we mnie od razu niesamowity zachwyt - piękny i niesamowity Historie d'Eau Mauboussin.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując