Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-09, 04:07   #1610
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam! Mam niewiele czasu na forum niestety,ale będę starała się być na bieżąco.

Gratuluję nowym mamom! Cudownie,że już macie dzieciaczki przy sobie

Za te w dwupaku trzymam mocne kciuki! Register, Grewana za Was szczególnie, trzymajcie się i oby lekarze Was nie męczyli za długo



Któraś z Was pytała o ranę po nacięciu. U mnie też to wygląda nie za ciekawie... Widać taką dziurę i wszystko dookoła pozszywane :/ Boli mnie to nadal,ale to taki ból do przeżycia. To co było na początku to była tragedia.

Jeśli chodzi o krwawienie to u mnie nadal jest,czasem małe skrzepy krwi się pojawiają. Mija 13 doba od porodu,nie wiem jak długo jeszcze mogę się oczyszczać.



U nas spacery już się wpisały w rytm dnia i dla mnie to wielka odskocznia. Jak siedzę w domu to czasem czuję się przybita i totalnie bez życia. Starsza córka przeziębiona, nie chodzi do przedszkola. Także albo siedzę z cycem na wierzchu albo się bawię ze starszą,która nadal ciężko znosi nową sytuację. Czasem nie mam jak wyjść do toalety

Mąż jutro wraca do pracy i zostaję sama na placu boju. W sobotę miałam pierwszą samotną noc,dzieci były łaskawe i dałam radę



Synek ma problemy z brzuszkiem,ale widzę że u wielu z Was też występują. Podajemy biogaję, myślę że pomaga,bo jest ciut lepiej. A ja zaczęłam wariować z jedzeniem, sama nie wiem co jeść Wcześniej powtarzałam,że mogę wszystko i na początku tak jadłam,ale teraz się boję jak widzę jak Oluś się męczy



A Wasze maluchy miewają czkawkę? Mój to 2-3 razy dziennie łapie i się zastanawiam czemu. Mam wrażenie,że czasem mu się mleko cofa i potem czkawka się pojawia. Rodzina twierdzi,że mu zimno... ?

Powiedzcie jeszcze co robią Wasze dzieci jak nie śpią w dzień? Leżą grzecznie? Mój panicz to sam nie poleży najlepiej na rękach, a to jest jednak męczące.
Czkawka wynika z tego, że dzieci mają na tym etapie niedojrzałą przeponę. Tak samo, jak w ciąży była często czkawka, tak i po porodzie się zdarza

Moja Pola jak leży, to robi sobie śmieszne minki Albo przytula się do nas, obserwuje świat. Jak jest spokojna, to poleży chwilę sama, ale głównie woli się przytulać do nas. Dzis odkryliśmy, że fajnie się uspokaja, jak ją sobie położymy brzuszkiem na klatce piersiowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora