Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Profesja
Wątek: Profesja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-19, 21:44   #9
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Profesja

[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;8280590]Ja słyszałam o Profesji same złe opinie.. Niedawno też wybierałam szkołę policealną i trochę się orientuję.A w Krakowie na pewno jest dużo szkół policealnych typu AP Edukacja czy TEB.Wydaje mi się,że to są szkoły,na których można polegać,oczywiście opieram się tutaj wyłącznie na opiniach innych uczniów tych szkół,bo sama wybieram się dopiero od października do TEBu Możliwe,że wybrałabym AP Edukację,ale w Bydgoszczy tej szkoły nie ma. Poza tym byłam w TEBie i wydał mi się poważną szkołą

Jednak myślę,że w każdej szkole można się czegoś nauczyć.. tylko trzeba chcieć!Przecież nikt nas nie będzie prowadził za rączkę i mówił co wolno,a czego nie wolno Każdy musi się przekonać o tym na własnej skórze.. ja mam zamiar czegoś sie nauczyć w szkole i mam nadzieję,że źle nie wybrałam Choć ceny w TEBie są naprawdę spore.. za technika usług kosmetycznych będę płacić 195 zł/mies(dziennie)... jednak słyszałam,że pracują na dobrych kosmetykach i pracownie są dobrze wyposażone.. Wypowiadam się jedynie o TEBie w Bydgoszczy,bo nie wiem jak to jest gdzie indziej Jeśli masz konto na n-k to najlepiej poszukać tę szkołę i zapytać się na prv uczniów,którzy tam się uczyli lub uczą o opinię [/quote]

No właśnie, też sporo czytałam o tych szkołach policealnych i TEB ma bardzo wysokie ceny

Ja mam o tyle łatwiejszą sytuację, że w sumie do tej szkoły (rocznej w moim przypadku) chodziłabym tylko dla rozrywki i po co, żeby wpisać sobie coś dodatkowego do CV. A za rok studia. Więc nawet nie oczekuję, że przygotują mnie dobrze do zawodu, chociaż oczywiście płacąc te 90 zł miesięcznie (w Profesji) chciałabym, żeby zajęcia był prowadzone na wysokim poziomie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując