Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-10, 19:18   #1731
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
O to ekstra [emoji3] to tylko zaświadczenie ze prowadzilam ciążę od lekarza muszę załatwić [emoji5]

Od tego albo poprzedniego roku dają pudło z wyprawką krakowską, dlatego się nie zalapalas wcześniej [emoji6] takie drobiazgi ale mile [emoji5]



Mnie się już tą rozpiska nie przyda bo oprócz becikowego to wszystko mamy załatwione [emoji3] ale pewnie inne mamuśki skorzystają [emoji6]
Hahah, racja [emoji23]
To dla mamusiek jeszcze oczekujących [emoji6]
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Say hello myslisz ze to tylko wina mojej psychiki ze tak sadze? Kurde sama juz nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że łatwo mówić (zobaczymy jak to będzie jak ja już będę w takiej sytuacji), ale nie wkręcaj sobie [emoji6]
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Wioleta, jakoś mi się nie chce wierzyć w ten ketchup Wrzuć proszę na fb na pewno się przyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzucone [emoji6]
Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Hejka! Urodziłam o 16:32. Mały zdrowy i śliczny. Największa bomba emocji jaka w życiu przeżylam! Wiadro wylanych łez i w ogóle rozjechana przez walec jestem
Mały na noc u neonatologów, ja jeszcze bez czucia poleżę że 2h :/ Ale mają go przywozić do mnie i chyba próbować przystawiać Także wyczekuje. Ważył 4290, wzrost 60cm. Także może nawet dałoby radę SN. Nie wnikam, ważne że już jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jupiii! Gratulacje! Witamy na świecie i życzymy szybkiego dojścia do siebie [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora