Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 18:35   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

[QUOTE=Sylwiasta]Balsam (niby do powiek ale mam wrazenie,ze tylko sobie skore naciagam, jesli probuje go tam rozsmarowac) Dr Hauschka - tlusty tresciwy, taka ziolowa wazelinka, zmarszczki (tez od smiechu, obysmy tylko takie wszystkie mialy!!!) zmniejsza raczej optycznie ale skore tez ladnie wygladza - nie znosze miec napietej skory pod okiem! Nie swieci sie, a przynajmniej tylko umiarkowanie.

Wlasnie chcialam Ci go polecic. teraz nazywa sie balsam, ale jeszcze rok temu nosil nazwe kremu, jest na KWC opisany przeze mnie w samych superlatywach, chodz u mnie to on sie swieci i wole go uzywac na noc. Rano... miodzio, skora gladka, zadnej zamrszczki. Na ta zime tez wlasnie go sobie zakupilam i czekam na paczke. Nie nalezy go rozsmarowwac, bo jest dosc tepy. Lepiej wziasc troche balsamu w palce rozsmarowac go w nich i ruchem wklepujacym rozprowadzic pod slepkami. Ja co prawda lubie smarowac, wiec jak tak sobie poklepie i balasmik sie ociepli od skory to wtedy delikatnie sobie pojezdze palcem w te i we w te i potem znow klepie. Nie znam lepiej natluszczajacego kremu niz ten balsamik pod slepka od Hauschki. No moze jeszcze rozany krem od Weleda, chodz ten ma lzejsza konsystencje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując