Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 09:20   #26
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Tydzień temu wróciłam z Chorwacji, jechaliśmy w ciemno bez żadnych rezerwacji. Noclegi znaleźliśmy bez problemu Zatrzymywaliśmy sie w:
- Slunj to jest ok 30 km od Plitvickich jezior za nocleg płaciliśmy 25 euro za pokój.
- Dubrownik koszt 40 euro, pokój klimatyzowany, łazienka wspólna z trzema pokojami tak samo kuchnia, ale my trafiliśmy że jeszcze byliśmy sami. Do portu jachtowego 3 min, na stare miasto 20 min piechotką
- Makarska 35 euro, pokój bez klimatyzacji ale słońce na balkonie mieliśmy w godz 18-19 wiec był fajny chłodny, toaleta w pokoju, do plaży 3 min , mogę powiedzieć ze w samym centrum ale fajne spokojne miejsce.
- Vodice 30 euro, bez klimatyzacji, wiatrak w pokoju, pokój z łazienką, TV ale było bardzo duszno do plaży 200 m, do centrum miasteczka 15 min brzegiem morza
- Malinska na wyspie Krk 35 euro, piękny apartament z kuchnią, toaletą, klimatyzacją, do morza 5 min z górki, do centrum ok 15 min brzegiem morza, przemili właściciele ten nocleg mogę gorąco polecić

Jeśli wynajmujecie pokój czy apartament na mniej niż 4 noce to 50% drożej sie płaci, więc warto zatrzymywać sie w jednym miejscu na co najmniej 4 noce.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując