Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 15:02   #624
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jakoś nie mogę namierzyć w żadnym mi znajomym sklepie tego preparatu na wypryski Mario Badescu
Znacie sklep Beauty Bay (tam on jest)?
Jest na All, ale nie wiem czy oryginał...

Kliknęłam pędzel do konturowania RT, taki metalowy. Cały czas nie mogę znaleźć pasującego mi pędzla do konturowania.

Chyba mam chęć na zakup nowego rozświetlacza (do tej pory byłam wierna Shimmer Brickom BB, ale ile można )
Co teraz jest fajnego na topie, oprócz rozświetlaczy Becca?
Beauty Bay jest ok, choc bywaja troche ociezali w kontakcie.

Ja tez nie wiem co jest na topie . Jesli szukasz fajnego rozswietlacza to polecam RMS. Jest dosc delikatny, nada sie do pracy i ma przyjazny sklad. Polece tez niesmialo olejek z Caudalie (Detox) i rozowa maske tez z tej firmy - pierwsza maska z glinki, ktora mnie nie wysusza. Mam jeszcze peeling z tej serii; jest dobry, ale to wciaz zwykly peeling, wiec ciezko go rozpatrywac w kategorii polecenia. Olejek i glinka ladnie zwezaja pory, do tego glinka niezle oczyszcza (na mojej skorze daje lepszy efekt niz wegielna maska Origins).

Ja dzis po raz pierwszy bede testowac w domu Olaplex (wczesniej tylko w salonie jako dodatek do farby robilam), bo kurier wlasnie mi paczke przytargal.

Milko, jak Ci sie sprawuja pedzle Bobbi Brown? Wiem, ze lubisz ta marke i kiedys wspominalas cos o pedzlach. Ja mam mnostwo MACow i troche zaczely mnie juz meczyc, wiec szukam czegos lepszego.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Czy chcialby ktos przygarnac bon do Douglasa (40 zl)? Mnie sie nie przyda, wiec chetnie oddam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora