Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 16:49   #2943
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
ALE mam pytanie. Czy Wy dostałyście retencyjne od razu po ściągnięciu (tzn wyczytałam tylko że Kasiek tak)? bo u mnie to będzie tak wyglądać że retainery dostanę dopiero drugiego dnia... i trochę się boję że w międzyczasie już się coś skomplikuje, skrzywi... kurczę no boję się jak nie wiem a jak z resztą aparatek? wiecie już jak u Was to wyglądało lub będzie wyglądało po ściągnięciu? No i czy przez jedną noc może się coś pokrzywić?
Ja w dniu zciągnięcia aparatu miałam pobrany wycisk i na drugi dzień (dziś) miałam do odebrania szynę (w załączniku ) Ja też się bałam, że mi 2jka się cofnie w str podniebienia przez noc, ale to tylko takie "schizy", nic się nie stało

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
zaraz porobie fotki moich retencyjnych badziewi za calosc zaplacilam 600 zl 250 zl razy 2 za kazdy z aparatow i 100 zl wizyta ;]
a jutro ide wydac jeszcze 150 za scaling +piaskowanie
A ja nie miałam chyba żadnego piaskowania... W ogóle moja orto jest przeciwna wybielaniu zębów itd. Więc tylko zęby mi oczyściła z kleju (tym co łaskocze i goracym piszczącym czymś ) i w sumie są bialutkie...

Cytat:
Napisane przez Magdalena Dobrowolska Pokaż wiadomość
Mam small pytanie, jak ściąga się pierścienie? Dla mnie zakładanie, to była makabra... brrr.....
Szczerze, to boli... Ja się czułam jakby mi wyrywała zęby Ale trwa to tylko chwilkę i jestem chodzącym przykładem, że da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez Mestia Pokaż wiadomość
ale jeszcze jedno... po założeniu aparatu od orto dostałam tylko wosk, nie dostałam tego wyciorka o którym pisałyście. zwykła szczoteczka pewnie nie daje takich efektów w czyszczeniu... a gdzie można go kupić?
Potwierdzam, że w Rossmannie można je dostać

A to moja szyna cena 200zł. Nie przeszkadza prawie wcale, tylko seplenie troszke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04641.JPG (17,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04642.jpg (52,8 KB, 86 załadowań)
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora