Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szmaragdowo
Wątek: Szmaragdowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 21:13   #6
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Szmaragdowo

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
niesamowity jak dla mnie efekt patrzac na Twoj kolor wlosow polaczony z tym kolorem makijazu bosko! kurcze podziw przez duze "P"
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
ależ świetny mix na oczach Boskie kolory . Pasują Ci bardzo, wiesz do koloru włosów, karnacji, piegów. Ślicznie No i jak zawsze błyszczysz i lśnisz. Ale cuś bym zmieniła... chyba roztarłabym cień bardziej ku górze, zamiast go wyciągać w bok - wydaje mi się, że do Twego kształtu oka bardziej pasowałoby cieniowanie w górę... No i na powiekach kolorek chłodny, a na policzkach słoneczny brązik, to też bym zmieniła. Na policzki proponuję chłodny stonowany róż i odrobinę rozświetlacza w odcieniu srebra na szczyty kości I wtedy dla mnie byłoby idealnie, a tak to tylko jest bardzo ładnie

P.S. dziś kupiłam paseczki essence, jeszcze ich nie używałam, ale zastanawiam się jak je nakładać aby dały ładny efekt? Tak pacnąć pędzlem zrobić mix w pudełku, czy lepiej wybrać jeden lub dwa kolorki? Jak Ty to cuś stosujesz?

edit: przez te kamienie szlachetne Twoje "nie zauważyłam" ust, a przecież Ty z nich słyniesz... No to chciałam tylko dodać, że bardzo pasują do oczu i są jak zwykle w Twoim przypadku bajeczne.
Dziękuję Mój instynkt podpowiada mi ten kolor, ostatnio kupiłam kilka ubrań i dodatków właśnie w takim szmaragdowym odcieniu. Co do policzków, masz rację. Obawiałam się jednak nałożyć chłodnego różu, bo jestem teraz nieco opalona i zgrzyta mi on strasznie z piegami.

Co do paseczków, to jest to fajny, wielofunkcyjny kosmetyk, ale BARDZO łatwo z nimi przesadzić. Kolory są mocne, metaliczne i dość mocno kryjące. Ja raczej staram się delikatnie wymieszać kolorki, potem nakładać. Jednak nie robię ruchów okrężnych, bo zawsze nabiera się za dużo, za to przy pionowym maźnięciu wzdłuż kolory tworzą wyraźne plamy. Delikatnie jakby kłuję pędzlem, samą końcówką powierzchnię pudru i efekt jest naprawdę ciekawy i równomierny.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jezuuu Pasywno-Agresywna ależ Ty jesteś boska !!! Cudownie Ci to wyszło. Ten szmaragd tak Ci pasuje. Wszystko jest idealne.
Dziękuję Zarumieniłam się

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
bardzo pieknie sie prezentuja oczka-CUDO z kolorkiem wloskow
ma usta nalozylabym ciut ciemniejszy kolorek ale w tym odcieciu
ogolnie podoba mi sie
Dziękuję Ust nie chciałam robić zbyt wyrazistych, miały pozostać w cieniu oczu.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując