Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 09:16   #692
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
ile pedzli jest potrzebne wg was dl osoby , która profesjonalnie nie zajmuje sie makijażem, porpsotu będzie używac pędzli na sobie.... bo ja widzę na all zestawy od 15-40 i boje sie że kupie albo za mały albo za duży z którego połow nie będe używała:/
Ja mam ten zestawik i powiem Ci że mi w zupełności wystarcza:
http://www.allegro.pl/item384444725_..._promocja.html
Jedyne czego w nim brakuje to ścięty ukośnie pędzel do różu, ale cóz, nie znalazłam żadnego podobnego zestawu w którym byłby i taki pędzel i pędzel do podkładu na którym mi zależało. A nie chciałam kupować wielkiego zestawu z 10 pędzelkami do malowania oka, bo najzwyczajniej w świecie nie miałabym ich kiedy używać. No może w sobotę przed imprezą, ale codziennie rano? W życiu!
Na pewno będzie Ci potrzebny duży pędzel do pudru, jak używasz bronzera albo rozświetlacza to mniejszy też się przyda, skośny pędzel do różu (ja dokupiłam osobno), płaski pędzel do podkładu, pędzelek do korektora, pędzelki do cieni: 1 duży do cienia neutralnego na całą powiekę, 1 skośny do cieniowania oka i eyeliner do malowania dolnej powieki i kresek na górnej. Spiralka/szczoteczka i grzebyk do rzęs jest niezbędny, pędzelek do brwi też się przydaje i koniecznie (!) pędzelek do malowania ust - szminka trzyma się o wiele dłużej.
Fajny jest też ten "wachlarz" do wykończania makijażu.

I to jest wg mnie takie minimum, które każdy mieć powinien Wydaje mi się że lepiej kupić kilka pędzli lepszej jakości, niż mieć mnóstwo gorszych!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując