Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik o podkład
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 12:10   #10
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik o podkład

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz.
Jakbys mogla jeszcze napisac co sadzisz o:
maybelline pure make up
i o tych wszystkich w postaci musu.

maybelline pure make up (ale on nie jest w postaci mussu) miałam raz i już do niego nie wróce, ogólnie podkłąd łatwy w stosowaniu nie tworzy maski i nie powinnien obciążać skóry ale NIE MATUJE!
takze jesli zalezy Ci na macie to odrazam...


maybeline dream matte mousse (to juz w mussie) to jeden z najwiekszych niewypałów ktore mialam okazje uzywac...nawet kupilam drugie opakowanie bo myslalam ze mi sie przeterminowany trafil

tworzył maske na twarzy i podkreślał skórki...o dziwo nawet nie wiedziałam ze mam jakiekolwiek suche skórki...
mam duże doświedczenie w podkładach i ich nakładaniu ale tego poprostu nie dało sie tak nałożyć zeby uzyskac naturalny efekt...wdodatku podkreslal takie wloski na twarzy...;/
i jeśli masz skóre trądzkowa i nie chcez zeby on mógl pogorszyc jej stan to odradzam ci
z podkładow w musie przetestowalam takze Rimmel Cool Matte- nie pamietam dlaczego nie bylam z niego zadowolona ale uzylam go z dwa razy i poszedl do kosza..ogolnie nie lubie tego typu podkladow...

i moja subiektywna opinia-cera tradzikowym jak ma jakis podklad zaszkodzic to wlasnie w mussie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując