Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-27, 13:58   #310
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
Joanna , ohhh no ciezko jest samemu , ja jestem w troche innej sytulacji bo mam male dziecko i na nude nie moge narzekac , jest zawsze cos do zrobienia .Moj maz pracuje w nielimitowanym czasie wiec zawsze mozemy cos zaplanowac Najbardziej brakuje mi kolezanki jakies bratniej duszy , mam kolezanki polki ale jakos to nie to Jakis czas temu mialam dwie psiapsiolki ale niestety wyjechaly .Jak bardzo brakuje mi polski to ... ogladam stare filmu Barei , tylko 100% polak moze sie z nich smiac

Eh no wlasnie...Ty masz swoja najblizsza rodzine tutaj a moj przyszly maz pracuje na morzu i ciagle jest w pracy, zwlaszcza w sezonie
Mi tez bardzo brakuje kolezanek.
Znam tez kilka Polek, ale jakos nie moge sie wkrecic, zreszta maja one juz swoje miejce tutaj, swoje wlasne kumpele. Zauwazylam, ze Polacy na emigracji staja sie bardziej niedostepni, nie wiem, moze to tylko moje odczucie.

DAVIDKA, mieszkasz w Paryzu? Jak dlugo?
Wiesz, myslelismy z moim Krzysiem, zeby wybrac sie na 'tydzien miodowy' do Paryza, w listopadzie.
Jednak obawiam sie, ze nie za ciekawa bedzie pogoda...Ja mieszkam w Cannes, tutaj w listopadzie jest w miare ladnie, troche deszczowo ale bez przesady. Paryz jest chyba bardziej pochmurny o tej porze roku....
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując