Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecamy - odradzamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-20, 10:08   #13
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

no więc tak: co do body zakładanych przez główkę to rzeczywiście u nas się sprawdziły. Śpioszki zapinane na pleckach - miałam jedną parę w dodatku z długim rękawem i zapinane na zamek. Na początku cieżko było z przebieraniem, ale w końcu doszłam z dziecinką do wprawy i też się sprawdziły. Jednak nie używałam ich kiedy była malutkim kilkudniowym czy kilkutygodniowym dzieckiem, zakupiłam dopiero kiedy miała kilka miesięcy, żeby sprawdzić je w praktyce.Pampersy - rzeczywiście za tą cenę można kupić więcej tańszych pieluszek, które w efekcie są lepsze niż te firmowe. Ja nie używałam ich z racji tego, że moje obie córki miały na nie uczulenie - po założeniu pieluszki po pewnym czasie nad pupką w miejscu gdzie pieluszka jeszcze styka się z ciałkiem wyskakiwały drobne krosty. Z pierwszą córą nachodziłam się po dermatologach, w końcu wyszło, że to pampersy uczuliły. Jakich pieluszek używam i jakie polecam? Moim zdaniem najlepsze są huggies. Inne środki pielęgnacyjne jakich używałam i używać będę przy kolejnym maluchu a jednocześnie polecam innym mamom to produkty J&J. Cena przystępna i bardzo dobra jakość. tak wiec polecam oliwkę, krem do pupy i chusteczki jednorazowe. Mydełko też bambino, bo te moje dzieci to takie uczuleniowce , że po innych mydełkach też coś wyskakiwało. Co do rożka - rzeczywiscie swietna sprawa. Dziecko musi się do czegoś przytulić, czuć ciepło, więc rożek jest super rozwiązaniem. A jeśli któraś z mam miałaby wątpliwości co do akcesoriów do karmienia (butelki, smoczki) to tylko i wyłącznie avent.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora