Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-28, 15:43   #322
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Witajcie dziewczyny: cmok: wczoraj była piękna pogoda, spędziłam ją nad jeziorem, szkoda, ze dzisiaj nie da rady pojechać, jest taki upał, że ledwo wytrzymuję a nad wodą cudnie Co do dietki oczyszczającej jeszcze jej nie przeprowadziłam ale w najbliższych dniach mam zamiar to zrobić, jak na razie dzisiaj jest u mnie dzień bez obżarstwa, zresztą jak tu się objadać jak apetyt przy takim upale jest malutki teraz więcej chce się pić niż jeść Piszecie, że miałyście problemy z zaparciami, niestety ja ostatnio mam też ten problem, ale zdaje sobie sprawę z tego, ze to min: brak ruchu to dobrze, ze nie mam tak jak kiedyś - ponad tydzień męczyłam się, nic nie pomagało a nie chciałam pić ziółek przeczyszczających bo wiem jak potrafią one wciągnąć - zaczynasz pić jedną torebkę, po czasie nie działa więc sięgasz po drugą itd aż wreszcie tylko tabletki chemiczne pomagają a efekt taki, ze cały metabolizm szwankuje. Więc ja wolę naturalne środki min: jabłka i śliwki plus ćwiczenia i musi zadziałać Dlatego takie oczyszczanie organizmu przez kilkudniowe picie soków itd to moim zdaniem dobry sposób na pozbycie się złogów ale nie można zaliczyć tego jako diety odchudzającej, na tym jak CzarnaMamba napisała nie chudnie się tylko oczyszcza. A tak w ogóle skorzystajmy i jedzmy dużo owoców i warzyw a zwłaszcza tych drugich, mają wiele witamin i minerałów poza tym pomogą nam zrzucić te kilogramy Kochane co tam u was ? piszcie CzarnaMambo jak tam serum, czy już widać po skórze jakiś efekt?
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując