Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eksperymentalny wątek polityczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-27, 20:09   #330
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Eksperymentalny wątek polityczny

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8381817 6]Debilizm i idiotyczne pomysły to jedno, ale takie totalne sk.syństwo, tak totalne odczłowieczenie, nieludzkie postępowanie wobec ludzi najsłabszych, całkowicie bezbronnych to coś, co mi się nigdy w głowie nie zmieści. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się czułam. Nie mam pojęcia, co realnie mogę zrobić (nb. odnośniki to Trybunału Praw Człowieka na polskich stronach rządowych nie działają).

Nie rozumiem, dlaczego nie interesuje to gości z NATO, dlaczego nie interesuje to Strasburga ani EU.

Gdyby coś takiego działo się za poprzednich rządów (pomijając fakt, że by się nie działo, bo to jednak byli ludzie - mądrzejsi, głupsi, lepsi, gorsi, ale ludzie, a nie człekopodobne kreatury) wyobraźcie sobie jakie byłyby reakcje ówczesnej opozycji (bardzo słusznie zresztą).

Chcę wierzyć, że te wszystkie komentarze w różnych miejscach sieci z przekazem dnia to w zdecydowanej większości naprawdę tylko opłacane judaszowymi srebrnikami trole, a nie opinie autentycznych ludzi, nawet wyborców pisu.[/QUOTE]
Dostali ostrzeżenie i opisaną sytuację przez dobrą zmianę.
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując