Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mycie włosów odżywką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-29, 13:42   #57
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zachecona pozytywnymi opiniami nt mycia odzywka postanowilam dzisiaj przetestowac Naturie z wrzosem i mieta. Wlosy przed myciem mialam okropne - brudne, zakurzone i tluste. Nigdy wczesniej nie probowalam ich myc w ten sposob, i kiedy na sam przod glowy musialam kilka razy nabierac odzywke przestraszylam sie troche ze zuzyje na raz pol butelki, wiec wyciagnelam starego Hegrona, ktorego nie moge jakos wymeczyc do konca i wymylam nim wlosy od ucha w dol W razie niepowodzenia umyje jutro glowe szamponem, ale jak narazie jestem pod wrazeniem, ze tak moga wygladac wlosy po myciu bez jego uzycia Sa czyste, blyszczace i miekkie. Reszte efektow opisze jutro, zeby miec dokladny obraz dzialania tej metody
Ja mam Joanne z pokrzywą i zieloną herbatą i jest fajna Chyba od dzisiaj zacznę na nowo cykl mycia odżywką

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
(...)tylko w tym całym myciu odżywką zastanawia mnie, czy to nie wpłynie negatywnie na skórę głowy? czy taka odżywka na dłuższą metę "daje radę" dobrze oczyścić skórę i nic tam się nie będzie zatykało? mam trochę przetłuszczające się włosy, dramatu nie ma, ale myję i tak codziennie bo dzień po są.. zdecydowanie nieświeże
Myślę, że nie. Jeśli włosy i skóra będą sprawiać wrażenie czystych, to chyba znaczy, że takie też są
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując