Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 07:38   #3794
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
YenneferD piękna aktualizacja, szczególnie podobają mi się pigmenty i zielona paletka z inglota
Dzięki
W zielonej paletce Inglota sie zakochałam, nie tylko ja zresztą - tak dobrałam odcienie, że jak się nimi pomalowałam, to świetnie podkreślają moje niebieskie oczyska A pigmenty są kultowe, chociaż skłaniam się ku większemu zadowoleniu z cienie sypkich Gosha - wysmarowałam im wszystkim ostatnio recenzje
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Yen piekne kosmetyki, zaciekawił mnie puder virtual, napiszesz o nim cos wiecej ??
Dzięki
O pudrze jeszcze niezbyt wiele mogę powiedzieć, bo użyłam go dopiero kilka razy. Mam ciemniejszy odcień. Podoba mi się efekt jaki daje - nakładałam go w takiej średniej ilości, i twarz miała bardzo ładny, metaliczny połysk, ale nie taki bardzo nachalny, nie świeciła się jak smalec, tylko ładnie odbijała światło. Myślę, że jak znajdę jaśniejszy odcień to skuszę się na niego na zimę
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Yenn napiszę tylko
Piękności, ah same piękności!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Yenn kochana padlam i Ciebie nie ma na nalogowych? Marsz na NK i to juz!
A aktualizacja piekna,ukradlabym ci wszystko bez wyjatku
Dzięki, hihihi
Pewnie jakbym znowu wpadła na NK, to ta aktualizacja byłaby o wieeeeeleeee większa No ale może Was odwiedzę i wystawię celowo moją silną jeszcze wolę niekupowania na pokusę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Yen: świetna aktualizacja i ciekawe zdjęcia.
Puder Joko też sie pojawi w mojej aktualizacji - wczoraj odebrałam

Zadowolona jestes z cieni Wibo?? Kuszą mnie te brazy
Dzięki Napisz jakie wrażenia z pudru
A z tych brązów Wibo jestem trochę mniej zadowolona niż z tych turkusowych letnich, mam wrażenie, że są troszkę słabiej napigmentowane albo moze troszke gorzej sie nakładają. Muszę je jeszcze potestować zanim wydam ostateczny werdykt
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora