Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 12:16   #4846
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Hej same piękne wieści na fb [emoji173]
Chwilowo jestem bez żadnego dziecka,więc mogę co nieco doczytac.
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
To w teorii to znam, tylko ciężko stwierdzić czy dziecko już skończyło czy nie bo jednak co któryś raz przełyka przy tym ciumkaniu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ciumka co minutę zamiast aktywnie, to ja wkładam ten palec w kącik ust, między dziaselka, jeśli nadal zagryza brodawke. Potem robię jej okrutna rzeczywistość i kładę na prześcieradło, czekam aż die wybudzi i znowu przystawiam [emoji14] takie wiszenie nieefektywne już przerabialam. Tylko poprzednia córka ciężko usypiala bez cycka, ta natomiast nie ma problemów, dlatego nie mam skrupolow jej wybudzac. Wzięcie do odbekniecia też zwykle budzi dziecko i można dalej karmić. Jak nie budzi tzn w moim przekonaniu, że się najadlo to oczywiście moje metody i przyznam,że z drugą się już za bardzo nie cackam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Pytanie do mam KP: używacie wkładek laktacyjnych? Rzeczywiście są wam potrzebne? Ja nakupiłam tych wkładek jak na wojnę, a w sumie od porodu nie wyciekła mi ani kropelka pokarmu.. troche ich używałam dla higieny na początku i tez żeby mi się staniki nie brudzimy od lanoliny, ale teraz to już chyba bez sensu?
Ja nie używam. Jeśli wycieknie to jakaś kropka a nie lubiłam tych wkładek, więc przy drugiej ciąży nie kupowałam. Piersi się gotuja z tym w staniku mam wrażenie zwłaszcza jak jest ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora