Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-21, 16:07   #9
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Czym dbacie o swoje pazurki ?? :)

1. tłuścioch SSS, jako kuracja na noc- teraz chyba nie ma go w ofercie
2. kolejny tłuścioch dry skin relief - 6,90 zł - też na noc albo po pracach w domu bez rękawiczek
3.waniliowy krem avonu - nawilża ale ja uzywam go tylko ze względu na zapach bo kocham wanilie - 6,90 zł
4. kremik do skórek avonu- nie używam regularnie, nie pamietam czy coś daje- chyba teraz go nie ma w katalogu
5. odżywka z avonu - ta wchłanialna jest bardzo dobra, to jest jescze stare opakowanie , ale jak mi sie skończy to kupie następne
6. niwedawno zakupiony preparat 3w1 astora ( kupiłam w komplecie z lakierem wiec nie wiem ile kosztuje ) ale jaet baaardzo dobry, nałozony sam nei schodzi płatami!! nadaje sie pod lakier i na lakier ładnie nabłyszcza bardzo polecam
8. żel do skórek inglota - ok.12 zł - taki sobie, nawet mi pasuje , jak ktos poleci coś innego to zakupie
hmmm

tak patrze na ta liste i avonu dużo ) ale tylko przypadkiem

W pracy mam 2 kremy nie avonowe tylko zdjecia na zdrobie , kamill w pompce - szybko sie wchłania i ładnie nawilża- to wazne dla mnie bo pracuje w paierach i nie moge mieć tłustych rąk, regeneracyjny krem garniera - taki czerwony- jak chce wiekszego odżywienia i nie przekładam kartek
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując