Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-01, 18:21   #1146
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Party_girl, jak w tą stronę błąd to spodnie poczekają aż synek podrośnie[emoji6] chyba, że to jakieś sezonowe np letnie to lipa jak będą dobre na zime.

Panterka jak ty masz do 74 poprasowane to niezła jesteś, przecież to już praktycznie ubranka na roczek[emoji4]

Ja dopiero w 33tyg, a czuję się chyba jak w 40(nie wiem co będzie jak dotrwam do 40:p). Czuję, że urodzę wcześniej i chyba byłoby mi to na rękę, tak na początku sierpnia, żeby jeszcze te 4 tygodnie wytrzymać tylko[emoji6]

Czy wasze dzieci też są aż tak nisko? Ja moją czuje już na wysokości tego miejsca gdzie włosy łonowe rosną...jak wczoraj leżałam na plecach to było widać tam takie wybrzuszenie (główkę młodej). Co ona tam zamierza siedzieć tak niziutko jeszcze tyle czasu? [emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopiero?! To JUŻ 33 tc jest nisko, ale bardziej to odczuwam jak gin zjeżdża sondą do badania, aż tak główki nie wypycha. I z ciśnieniem na pęcherz, mam jak Stella, boję się dłuższych spacerów bo jak mnie uciśnie to mam wrażenie jakbym miała na miejscu się posiusiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora