Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Game mnie kopnęła... ;) - sunny make up video
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 11:59   #28
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Game mnie kopnęła... ;) - sunny make up video

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
fajny stepik bardzo przyjemnie się Ciebie ogląda jakoś troszeczke kiepskawa ale i tak widac też uzywam cieni euphora faktycznie sie cholery osypuja
czekam na następnebuziaki
No osypują się cholernie, ale te kolory
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Super, jesteś strasznie sympatyczna
Hehehe, dzięki I nie myśl, że zapomniałam o malowaniu Ciebie - mam ostatnio napięty grafik, ale Twoją buźkę to chcę pomalować bardzo bardzo
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Yen !!! Pięknie !!! Śliczny jest ten Twój stepik I tak jak Vampi powiedziała, jesteś baaardzo sympatyczną osobą
Miło mi ogromnie
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Yenn super się Ciebie ogląda i słucha ! Jesteś naprawdę przesympatyczna, świetnie wszystko tłumaczysz.
Bardzo mi się podoba wykonanie Twojego makijażu, pięknie zmixowałaś te brązy i CUDOWNIE, wręcz idealnie wymodelowałaś twarz.
Oczywiście wzięłam sobie do serca pewne cenne rady np. ogrzewanie tuszu pod kolanem czy np. rozświetlanie łuku brwiowego białą czekoladką burżuja, przez co od razu Twoje oko zmieniło swój wyraz
Gratuluję naprawdę udanego i jakże przydatnego stepiku
Dziekuję pięknie Fajnie, ze te moje tipsy się komuś przydadzą, chociaż niektóre mogą się wydać dziwne, jak to ogrzewanie tuszu
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem - ślicznie Ci ten brązik podkreślił kolor oczu - niestety ciepły brąz nie dla mnie.
Dzięki Ale ten sam makijaż możesz zrobić chłodnymi brązami
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Niesamowite jest to, że można Cię zobaczyć nie tylko na zdjęciach, ale na filmie, co sprawia że czuję się jak bym siedziała obok, a Ty mówiłabyś co i jak, aby wykonać piękny makijaż.
Nie ukrywam, że stepy w wersji filmowej są o wiele bardziej przejrzyste niż zdjęciowe.

Mam nadzieję, że pojawi się więcej stepów w tej formie z Twojej strony
Dziękować Zdradzę, ze jeden filmik mam już nagrany, tylko czeka na obrobienie
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Bardzo sympatyczna kobietka z Ciebie. Makijaż taki zwyklaczek, ale przyjemny. Uwielbiam stepy video, bo można wszystko podpatrzeć. Proszę o kolejne
Dziękuję Te zwyklaczki to są chyba najbardziej potrzebne na codzień, chociaż nie są takie efektowne
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując